Opiekun Naukowy Koła

dr inż. Marta Borowska

                 Przewodniczący zarządu

grycuk

Sławomir Grycukstudent IV roku Inżynierii Biomedycznej, aktywny członek wielu organizacji i kół. Na swoim koncie ma prace przy projektach bolidu na międzynarodowe zawody w zespole Cerber motosport oraz wykonywanie instalacji artystycznych na ogólnopolskie festiwale i eventy. Był również członkiem sztabu Juwenalia Białystok 2014, brał czynny udział w konferencjach naukowych. Aktywnie pracował przy różnych ciekawych projektach i zaangażowany w życie uczelni. Zawsze   pełen zapału oraz motywacji do działania. Potrafi kierować zespołem i motywować ludzi do działania. Praca z nim to sama przyjemność dzięki jego kreatywnym pomysłom. W wolnych chwilach lubi majsterkować i dawać drugie życie niedziałającym urządzeniom. Sławek oprócz bycia przewodniczącym koła jest również koordynatorem projektu ReBike polegającym na stworzeniu roweru z odwróconą skrętnością. Następnym etapem projektu jest zbadanie zachowania się człowieka w przypadku kiedy musi oduczyć się wyuczonych odruchów.

bez-nazwy e-mail: gslawe@gmail.com

Wiceprzewodniczący

sielawaAleksandra Sielawa – studentka II roku inżynierii biomedycznej, jest osobą zawsze pogodną z chęcią do ciągłego działania i tworzenia nowych rzeczy. Ola jest osobą która zawsze słucha innych i ich pomysłów, nigdy nie odmawia pomocy. Swoją nadwyżkę dobrej energii wykorzystuję na granie na gitarze, bieganie , parkour oraz aktywny udział na zajęciach WF’u . Jej dwoma ulubionymi przedmiotami akademickimi jest Biomechanika oraz zajęcia w programach CAD, gdzie może uwolnić swoją wyobraźnie. W kole prężnie działa przy projekcie ReBike polegającym na stworzeniu roweru z odwróconą skrętnością.

 e-mail: alex216@op.pl

 

                 Sekretarz

bez-nazwyJoanna Gilewska – studentka IV roku Inżynierii Biomedycznej, jest miłą, pogodną i komunikatywną osobą. Asia interesuje się tańcem, muzyką i operą. Jej pasją są także podróże. Obecnie studiuje Inżynierię Biomedyczną, kierunek który jest ściśle związany z jej ulubioną dziedziną nauki, medycyną.

e-mail: asia333666@gmail.com


                 Członek zarządu

14045584_617476305091396_4615612542552857494_nStudentka IV roku inżynierii biomedycznej. W kole jest od jego powstania. Ma wiele pomysłów i detreminację do tworzenia nowych projektów. Uważa, że ciężka praca jest zawsze owocna. Zdobyła wyróżnienie w konkursie technotalenty 2015 z projektem urządzenia do wykrywania cieczy w kroplówce. Brała czynny udział w konferencjach naukowych. Zdobyła wyróżnienie na konferecji Medycyny i eZdrowie 2015 z projektem opaski wykrywającej upadki, której była współautorem. Jako koleżanka jest zawsze pogodna i pomocna. W wolnych chwilach lubi spędzać aktywnie czas, a także lubi czytać książki.

e-mail: i.gruszczynska94@gmail.com

bez-nazwy