Warsztaty na Uniwersytecie III wieku

We wtorek w zeszłym tygodniu (15.11) trzech członków naszego Kola wraz z Panią opiekun przeprowadzili warsztaty pt. “Jak zagwarantować bezpieczeństwo przy pomocy podręcznego urządzenia ludziom w codziennym życiu?”. Zajęcia zostały przeprowadzone dla członków Uniwersytetu III wieku w Siemiatyczach i były podzielone na cześć wykładowa oraz warsztatowa oparta na metodzie Design Thinking. Celem warsztatów było zaprojektowanie wielu szkiców urządzeń “szytych na miarę” ich użytkowników. Po zajęciach zebraliśmy cala teczkę pomysłów, która teraz chcemy przeanalizować i na tej podstawie rozpocząć nowe projekty Kola. Przed nami długa droga, ale współpraca z Uniwersytetem III wieku dala nam wiele motywacji !